Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Krystyna
NADOLE
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By dziewczyny mieszające mu w głowie znalazły inną drogę życia. By obdażał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo ze sobą
22-04-21
Iza
Ostrów Wielkopolski
Proszę o modlitwę w intencji ks. Kazimierza, aby zwyciężył walkę z chorobą
22-04-21
Sylwia
Gdynia
Maryjo, proszę o wyzwolenie i uzdrowienie mojego ukochanego syna Jakuba z narkotyków - dziękuję - Sylwia
21-04-21
Maria
Warszawa
O wspaniałego, wierzącego męża. O wzajemną miłość i szacunek, o wierność. O dobrze płatną pracę, dającą mi radość. O uwolnienie od smutku i poczucia bezsensu.
21-04-21
Magdalena
Adamowizna
o łaskę daru potomstwa dla Magdaleny i Jarosława
20-04-21
Adam
Swindon
W intencji mojego zdrowia, problemów z pęcherzem, sferą intymną, urologiczną. Cokolwiek dzieje się złego, doskwiera, martwi mnie panie, Ty wiesz co to jest, błagam, ulecz mnie, zabierz ode mnie tą chorobę, dolegliwość proszę. Adam
19-04-21
Anna Maria
T
Panie i Stwórco jestem w strasznie trudnej życiowej sytuacji. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; o męża o przemianę w jego sercu, o pojednanie, zgodę i naprawienie relacji z córką. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny.
18-04-21
Anna
Lublin
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia siostrzeńca i szwagra z ciężkich chorób i zdrowie dla całej rodziny. Proszę tez o modlitwę w intencji pomyslnego rozwiazania trudnych spraw.
18-04-21
Izabela
Warszawa
proszę w intencji o błogosławieństwo Boże i dobre rozeznanie relacji Izy i Mateusza i jeśli taka wola Boża to zawarcie przez nich sakramentu małżeństwa, o uzdrowienie ich z lęków, zranień, nerwicy, kompleksów oraz potrzebne dary i łaski dla nich i ich bliskich, zwłaszcza dar radości wew, ufności dziecka, pokory, czystości, rozeznania i mądrości.
16-04-21
Karolina i Tomek
Kielce
Panie Jezu, Mamo Boża bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy też o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, szczęście, wzajemną zgodę, pomoc w pracy, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek
16-04-21

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę