Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Angelika
Warszawa
Za księdza Michała w kryzysie przez Niepokalane Serce Maryi.
31-01-21
Katarzyna
Łuków
Dziękuję za ocalanie Barbary i błagam o jej uzdrowienie i zachowania od chorób i wszelkiego zła oraz o nawrócenie, uzdrowienie i ocalenie od choroby nowotworowej Macieja.
28-01-21
Jan
Wieruszów
Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Boga Ojca Wszechmogącego o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, dary Ducha Świętego, szczęśliwą podróż  i obfite błogosławieństwo w życiu dla Anny, Ewy, Ireny, Justyny, Karoliny, Renaty, Anity, Ewy, Justyny, Agaty oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Sandry, Zenona i Joanny.
26-01-21
Karolina i Tomek
Piekoszów/Kielce
Panie Jezu, Mamo Boża na wszystko bardzo przepraszamy, za wszystko dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni , żebyście zawsze byli z nami oraz o zdrowie, długie życie, szczęście, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, o pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
26-01-21
Wojciech
Tomaszów
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, przełykania, psychiczne z lęków i klaustrofobii, zranień duchowych... Dziękuję. Z Bogiem.
22-01-21
Karolina i Tomek
Piekoszów/Kielce
Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
21-01-21
Agnieszka
Wola Piasecka
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o uproszenie łask u Pana Boga o uzdrowienie Patryka i zachowanie nam tego drogiego życia Amen.
21-01-21
Sylwia
Kujawsko pomorskie
Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie I potrzebne łaski dla mnie, o uzdrowienie mnie z chorej tarczycy I otyłości. Bóg zapłać
20-01-21
Aneta
Warszawa
Jezu nie mam z czego się utrzymać. Straciłam pracę. Nie chcę tracić swojego moeszkania. Proszę pomóż mi zarobić na potrzeby. O wymarzoną pracę. O wykonywanie powołania.
20-01-21
Natalia
Lipno
Błagam o ulgę w cierpieniu dla chorego Taty, o siły fizyczne i psychiczne dla Mamy, która się nim opiekuje.
19-01-21

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę