Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Warszawa
O zdrowie dla mnie i całej Rodziny.
12-02-20
Anna
JELENIA GÓRA
O odnowienie daru miłości dla Patryka i Anny, o uzdrowienie serc i relacji.
09-02-20
Agata
bedzin
Proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu. Bóg zapłać
09-02-20
Magdalena
Warszawa
Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki. Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
07-02-20
Konstancja
Wrocłąw
Poproszę o wsparcie dla dusz pokutujących, aby podzielić się z nimi swoimi bolączkami.
06-02-20
Ala
Krakow
Za zmarłych z rodziny Kosinskich Jaszczolt i Niemyjskich
04-02-20
AGA
Warszawa
proszę o łaskę uzdrowienia, uwolnienia, spełnienia marzeń i pragnień, ludzi którzy mi pomogą w życiu, o środki materialne i finansowe, o bogactwo charyzmatów Ducha świętego, o charyzmat Słowa Bożego
30-01-20
AGA
Warszawa
Proszę o modlitwę o dar mądrości i rozeznania na moje życie, powołanie. O łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń i pełne uzdrowienie duszy, ducha i ciała, o miłość i zgodę w rodzinie, łaskę nieustającej modlitwy, o skruchę i dary Ducha św
30-01-20
Jan
Wieruszów
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Najświętszej o opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla rodziny Jana.
22-01-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę